Мәншүк Маметова – ұрпағыңмен мәңгі тірісің! / «Маншук Маметова – в потомках ты жива!» » КГУ «Школа-лицей №28 им.М.Маметовой»
» » » Мәншүк Маметова – ұрпағыңмен мәңгі тірісің! / «Маншук Маметова – в потомках ты жива!»
қазан
2023

Екінші дүние жүзілік соғыс қазақ тарихына Мәншүк Маметова сияқты аяулы есімді қалдырды. М.Маметова Кеңес Одағының Батыры атағын алған алғашқы қазақ қызы. Қазақтың батыр қызы  М.Маметованың 101 жылдығына орай, М.Маметова атындағы №28 мектеп-лицейінің «Жас Сарбаз» әскери патриоттық клуб мүшелері, АӘТД оқытушысы Сулейменов А.А. мен білім алушылары М.Маметованың ескерткішіне гүл қою рәсімін өткізді. Мәншүк Маметова – ұрпағыңмен мәңгі тірісің!
Суровая вторая мировая война унесла не мола молодых жизни и не обошла горечь потерии семью М.Маметовой. Хоть и короткая была жизнь храброй дочери казахского народа, она отдала свою жизнь за свободу Родины! К 101 летию со дня рождения М.Маметовой, военно-потриотический клуб «Жас Сарбаз», учитель НВПТ Сулейменов А.А. и учащийся нашей школы провели церимонию возложение цветов на памятнике М.Маметовой. «М.Маметова – в потомках ты жива!»