Жасанды интеллект курстары/ Курсы искуственного интеллекта » КГУ «Школа-лицей №28 им.М.Маметовой»
eOtinish.kz
» » » Жасанды интеллект курстары/ Курсы искуственного интеллекта
мамыр

Жасанды интеллект курстары/ Курсы искуственного интеллекта

Жылдам өзгеретін технологиялық шындық әлемінде білім жас ұрпақты болашаққа дайындауда шешуші рөл атқарады. Бұл тұрғыда Швейцарияның Feydey Education Group (Switzerland) мектебі мұғалімдер мен оқушыларға жасанды интеллект (AI) әлеміне енуге және алған білімдерін сабақтарда және күнделікті өмірде қолдануға мүмкіндік беретін оқытудың инновациялық тәсілінің жарқын мысалы болып табылады. Швейцарияның жасанды интеллект мектебінде бір семестрдің аяқталуы білім беру процесінің барлық қатысушылары үшін маңызды оқиға болды. Мұғалімдер мен оқушылар жасанды интеллект және оның өмірдің әртүрлі салаларында қолданылуы туралы іргелі білім алып қана қоймай, бұл білімді өз тәжірибелерінде тиімді пайдалануды үйренді. Мұғалімдер үшін бұл олардың кәсіби көкжиектерін кеңейту мүмкіндігі ғана емес, сонымен қатар жасанды интеллект принциптеріне негізделген оқытудың жаңа әдістерін меңгеру мүмкіндігі болды. Олар оқу процесін жекелендіруге және әрбір оқушының дамуы үшін тиімдірек жағдай жасауға мүмкіндік беретін оқытудың инновациялық тәсілдерін зерттеді. Оқушылар үшін жасанды интеллект курсынан өту болашақ технологиялар әлемінің нағыз ашылуы болды. Олар жасанды интеллект туралы теориялық білім алып қана қоймай, оларды іс жүзінде қолдануды үйренді. Олардың көпшілігі алған білімдерін өздерінің жобалары мен зерттеулерін жасау үшін пайдалана алды, бұл олардың жеке және кәсіби дамуындағы маңызды қадам болды. Енді жасанды интеллект курсын аяқтағаннан кейін мектептің мұғалімдері мен оқушылары қазіргі әлем ұсынатын жаңа қиындықтар мен мүмкіндіктерге дайын. Олардың тәжірибесі мен білімі сабақтарда ғана емес, сонымен қатар сабақтан тыс жұмыстарда да баға жетпес активке айналады, онда олар жасанды интеллект саласындағы дағдылары мен құзыреттерін белсенді қолдана және кеңейте алады.

В мире быстро меняющейся технологической реальности образование играет ключевую роль в подготовке молодого поколения к будущему. В этом контексте Швейцарская школа Feydey Education Group (Switzerland) становится ярким примером инновационного подхода к обучению, предоставляя учителям и учащимся возможность погрузиться в мир искусственного интеллекта (ИИ) и применить полученные знания на уроках и в повседневной жизни. Завершение одного семестра в Швейцарской школе по искусственному интеллекту стало значимым событием для всех участников образовательного процесса. Учителя и ученики не только получили фундаментальные знания об ИИ и его применении в различных сферах жизни, но и научились эффективно использовать эти знания в своей практике. Для учителей это был не только шанс расширить свои профессиональные горизонты, но и возможность освоить новые методики обучения, основанные на принципах искусственного интеллекта. Они изучили инновационные подходы к обучению, которые позволяют индивидуализировать учебный процесс и создать более эффективные условия для развития каждого ученика. Для учеников прохождение курса по искусственному интеллекту стало настоящим открытием мира будущих технологий. Они приобрели не только теоретические знания об ИИ, но и научились применять их на практике. Многие из них уже смогли использовать полученные знания для создания собственных проектов и исследований, что стало важным шагом в их личном и профессиональном развитии. Теперь, закончив курс по искусственному интеллекту, учителя и ученики школы готовы к новым вызовам и возможностям, которые представляет собой современный мир. Их опыт и знания станут неоценимым активом не только на уроках, но и во внеурочной деятельности, где они смогут активно применять и расширять свои навыки и компетенции в области искусственного интеллекта.